Projektujemy od A do Z!

Nasza pracownia specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu wykonawczym, które łączy architekturę wnętrz i design z wiedzą w zakresie organizacji sieci handlowych, ergonomią, marketingiem, merchandisingiem oraz najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Jesteśmy wsparciem dla inwestora na każdym etapie projektu, dbając jednocześnie o zwiększenie poziomu sprzedaży.

Projekt koncepcyjny

Podczas projektowania koncepcyjnego badamy, sprawdzamy, podążamy za trendami i tworzymy unikalny świat marki. Nasze projekty są inspirujące i wspierające, szyte na miarę dla konkretnej marki oraz łatwe w skalowaniu. Kreujemy rozwiązania projektowe, które są odpowiedzią na aktualne potrzeby klientów, podkreślając jednocześnie charakterystyczne elementy marki i tworząc pozytywne customer experience.

Projekt wykonawczy

Nasze usługi wykonawcze obejmują kompleksowe opracowanie projektu wielobranżowego zgodnie z polskim Prawem Budowlanym, Warunkami Technicznymi oraz odpowiednimi normami. Pracujemy z licencjonowanymi projektantami i specjalistami, aby zapewnić precyzyjną dokumentację wielobranżową, niezbędną do realizacji inwestycji.

Zakres projektu wykonawczego:

  • Inwentaryzacja i analiza lokalu
  • Dostosowanie technicznego standardu projektu do wymogów prawa budowlanego
  • Opracowanie wielobranżowej dokumentacji wykonawczej, podpisanej przez licencjonowanych specjalistów
  • Koordynacja międzybranżowa
  • Koordynacja i uzgodnienie projektu ze wszytskimi stonami biorącymi udział w projekcie
  • Wydanie dokumentacji w wersji drukowanej

Dokumentacja projektu:

Standardowy zakres dokumentacji obejmuje projekt budowlano-wykonawczy w zakresie niezbędnym do realizacji inwestycji. Obejmuje rozwiązania przestrzenne, budowlane i materiałowe zgodne z wymogami prawa budowlanego, w tym m.in. wymogów technicznych, Sanepidu, BHP oraz bezpieczeństwa pożarowego.